Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24CPHPP2872M1ZD
Call 07942655126 83% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Current Rating | 2000A |
| Rated Voltage | 415 V |
| Brand | Navrang Engineering |
| Phase | Three Phase |
| IP Rating | Ip 65 |
| Usage/Application | Distribution Board |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50/60 Hz |
View Complete details
Product Brochure
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | industries |
| Power Source | ac power |
| Current | upto 2000 amps |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details